UWAGA - przeglądarka ma wyłączoną obsługą JAVASCRIPT

Do prawidłowego działania strony, niezbędna jest włączona obsługa JAVASCRIPT w przeglądarce.

Plastikowe konie

 

Plastikowe konie

Jak mieliście okazję przekonać się w piątek na naszym profilu facebookowym, zapowiadane przez nas plastikowe konie powoli stają się faktem. Jest to dla nas bardzo ważny krok w kierunku rozwoju "Ogniem i Mieczem", umożliwi nam znaczące (można powiedzieć skokowe) zwiększenie mocy produkcyjnych, a w konsekwencji rozpoczęcie silniejszej promocji naszej gry i wprowadzenie jest do znacznie większej liczby sklepów.
Będziemy mieli 5 typów koni (po 3 wzory w każdym typie). Część formacji będzie używać tylko jednego typu koni, część dwóch, a cześć nawet trzech. Bliżej daty premiery przygotujemy dla Was stosowne zestawienie.

Dwa z typów są już gotowe (przykładowe modele możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach) i trwa ich masowa produkcja. Kolejne 3 typy są na etapie wykonywania formy i od rozpoczęcia masowej produkcji dzieli je kilka tygodni. Nie mamy jeszcze ustalonej daty przełączenia się na plastikowe konie, nastąpi to kiedy wszystkie typy będą gotowe i dostarczone do naszego magazynu. Zakładamy (ostrożnie), że będzie miało to miejsce w okolicy przełomu marca i kwietnia.


Czy rezygnujemy całkiem z metalowych koni? Nie.

Husaria, silahdarowie oraz deli będą dalej jeździć na metalowych koniach i nie planujemy ich wymiany w najbliższej przyszłości. Dodatkowo modele metalowych koni w dalszym ciągu będą do kupienia - przygotujemy blistry je zawierające. Tak czy inaczej macie jeszcze kilka miesięcy, aby bezproblemowo uzupełnić Wasze armie, jeśli koniecznie chcecie mieć wyłącznie metalowe konie.


Co z modelami jeźdźców oraz piechoty? Na razie pozostajemy w metalu, aczkolwiek nie wykluczamy przeniesienia kilku (dosłownie kilku) formacji, które znajdą się w starterze dla dwóch graczy w plastik - oczywiście tylko jeśli będziemy zadowoleni z jakości próbek. Do tego jednak bardzo daleka droga - na razie koncentrujemy się na koniach.
Modele będzie można od jutra oglądać w naszym sklepie na Wilczej :)
Zespół Ogniem i Mieczem