UWAGA - przeglądarka ma wyłączoną obsługą JAVASCRIPT

Do prawidłowego działania strony, niezbędna jest włączona obsługa JAVASCRIPT w przeglądarce.

Zgrupowanie - przedsprzedaż

 

Zgrupowanie - przedsprzedaż

Zapraszamy do składania zamówień na najnowszy dodatek do "Ogniem i Mieczem" - Zgrupowanie.

https://sklep.wargamer.pl/zgrupowanie-wersja-polska.html

UWAGA: do każdego podręcznika zamówionego do 19 sierpnia dodajemy darmowy model księcia Janusza Radziwiłła.


Zgrupowanie to zupełnie nowy poziom rozgrywek w ?Ogniem i Mieczem?, który powstał przez przez połączenie najlepszych elementów z poziomów Podjazd i Dywizja, a następnie rozwinięcie ich nowymi zasadami.

Zgrupowanie pozwala na starcie znacznie większymi siłami, niż ma to miejsce podczas potyczek podjazdowych. Umożliwia też poprowadzenie do boju jednostek, które do tej pory były dostępne tylko na poziomie Dywizja, jak silahdarowie, szwedzcy pikinierzy, siedmiogrodzka piechota nadworna czy też średnia artyleria.

Mimo zwiększenia liczebności armii, dzięki wprowadzeniu Poziomu Motywacji, rozgrywka na tym poziomie jest bardzo dynamiczna i umożliwia szybkie rozstrzygnięcie starcia, co czyni ze Zgrupowania idealny format turniejowy.

Gracze otrzymują do wyboru 33 Zgrupowania. Wśród nich znajdują się zarówno te, które składają się ze stosunkowo nielicznych, ale doborowych oddziałów, jak i takie, które swej szansy upatrują w przewadze liczebnej. Oferują one również całkowicie inne możliwości taktyczne ? od niezwykle ofensywnych, składających się wyłącznie z jazdy, po zdecydowanie defensywne, które swą siłę opierają na ogniu artylerii i szeregów piechoty.

Podręcznik liczy sobie 144 strony format A4 w twardej oprawie.


Zespół "Ogniem i Mieczem"